Gül Çocuk Gündüz Bakım Evi

Telefon : 0352 222 7954  Fax :
Adres : Sahabiye Mahallesi Mete Caddesi Konak Sokak No: 2 / / Kocasinan
Şehir : Kayseri
Yetkili :
Soru Sorun 
Bu sayfa 5629 defa ziyaret edilmiştir.

Atlas Egitim Kurumlari Okul Öncesi Birimleri; degisimi, gelisimi ve üretimi bütünlestirerek zenginlestirilmis bir okul ortami sunuyor. Özgüveni yüksek, "HAYALLERI GERÇEGE DÖNÜSTÜREN" dünya insani yetistirmeyi hedefleyen okullarimiz; "Özel Atlas Koleji Anasinifi, Özel Atlas Uygulamali Anasinifi, Özel Gül Çocuk Kres ve Gündüz Bakimevi, Özel Papatya Kres ve Gündüz Bakimevi " olarak sevgi ve hosgörüyü kendisine ilke edinerek egitim vermeye devam ediyor...

ÖZEL GÜL KRES VE GÜNDÜZ BAKIMEVINE ÇOCUGUMU
NASIL  KAYDETTIREBILIRIM ?
 
Özel Gül Kres Ve Gündüz Bakimevi çocuklarinizin 4-5/5-6/ 6 yas sinirlamasi, çocugun yas dönemi özellikleri ve kisisel, genel gelisim durumu göz önünde bulundurularak kurumumuza kayit edilir.
 
Okulumuza kayit yaptirmak isteyen veliler olarak;
 
*      Ön görüsmeye çocugunuzla birlikte geliniz.
*      Basvuru kitapçiginizi teslim aliniz.
*      Aldiginiz kitapçigi eksiksiz bir sekilde doldurunuz.
*      Fotograflarinizi yapistiriniz.
*      Sözlesmenizin bir suretini aliniz ve okuyunuz.
 
GÜL KRES VE GÜNDÜZ BAKIMEVINDE ÇOCUGUMA NASIL
BIR EGITIM PROGRAMI UYGULANIR ?
 
Gül Kres egitim programi, çocuklarin zihinsel, bedensel, sosyal ve duygusal gelisimini ortaya çikaracak etkinlikler yönünden Milli Egitim Bakanligi Okul Öncesi müfredat programi temel alinarak hazirlanmistir.
 
Kurumumuzda özenle hazirlanmis zengin destekleyici egitim materyalleri ile donatilmis bir ögrenme ortaminda çocuklara, kesfederek, yaparak yasayarak ögrenme firsatlari sunulur. Çocuklarin her yönden gelisimlerini destekleyici özel olarak hazirlanan egitim programi ile çocuklarin temel yasam becerilerinin gelisimi desteklenir.
 
Okulumuz her bir çocugun degisik ihtiyaç ve ilgi alanlarina karsi duyarlidir. Okulumuzda uygulanacak olan akademik egitim programi ögrencilerimizin farkli zeka alanlarinda gelisimlerinin desteklenmesi amaciyla kaliteli etkinliklerle zenginlestirilmistir. Bütün siniflarimizda uygulanacak olan egitim programlari uzman bir ekip tarafindan hazirlanmistir. Bu program çocuklarimiza birlikte yasama, iletisim kurma, etkili düsünme ve sorun çözme temelli özel destekleyici uygulamalarla da desteklenmektedir.
Kurumumuzun ögrencilerinin her biri ayricalikli ve farklidir.
 
Çünkü; ögrencilerimiz kurumumuzda bulunduklari süre içinde,
 
*      Okuma Aliskanligi Gelisim Uygulama Projesi,
*      Matematik Atölyesi Uygulama Projesi,
*      Düsünme Becerileri Gelistirme Programi,
*      Uygulamali Çevre Egitimi,
*      Ilkögretime hazirlik Türkçe, Hayat Bilgisi ve Fen ve Doga Dersleri temel uygulamalarina katilarak kurumumuzdan mezun olurlar.